Diskusní fórum o výdělku na internetu k stránkám bestklikacky.webnode.cz
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Marketglory

Goto down 
AutorZpráva
prometeheusPoèet pøíspìvkù : 14
Join date : 16. 11. 10

PříspěvekPředmět: Marketglory   Sat Sep 21 2013, 11:09

Marketglory
MarketGlory je ekonomický, politický, sociální a vojenský simulátor, kde si můžete převést virtuální měnu za skutečné peníze. Každý hráč z MarketGlory má možnost: pracovat, zakládat společnosti, stát se členem vlády, získavat reffy , získat vojenské hodnosti a budovat své vlastní organizace.

Jde o celosvětovou internetovou hru. Hra je dost slušně propracovaná a na první pohled mne celkem zaujala. Kdo rád hraje hry nechť se registruje a pomůže Česku vzrůst Very Happy. Je tam toho spousta, spousta možností atd. Je to bohužel v Aj,  pro ty co neumí anglicky tak Google chrome vám to přeloží. Předtím než se zaregistrujete přečtěte si jejich dokumenty  které vám napoví oč běží. Podle toho co jsem na stránce viděl se zde dají i vydělat slušne peníze.
Ti kdo se zaregistrují tak sem klidně pište informace o hře a podobně , kdo přijde na nějaky finty atd. tak budu rád :Dkdyž se semnou o ně podělíte.


Zájemci se prosím registrujte přes tento odkaz : http://www.marketglory.com/strategygame/prometeheusStručné a důležité informace o hře:
Dávejte si pozor při registraci, zda se přihlašujete za Českou republiku, potřebujeme více aktivních hráčů.

Proč je důležitá  produktivita  v Market Glory?
Produktivita je schopnost hráče vyrábět zboží pro firmy, pro které pracují. čím větší produktivta tím vetší zisky. Produktivita se vypočítá podle vzorce: Energie + Znalost +Zkušenosti / 3.
Energie se může zvýšit až na 100.Zkušenosti se mohou zvýšit až na 1000.Znalost může vyrůst až na 1000.

Proč je důležité mít energii v MarketGlory?
Energie je důležitým faktorem při výpočtu produktivity, při zisku fight bonusu a v  závislosti na energetické úrovni dostanete procento referal příjmů, útok a obrana jsou také ovlivněny energetickou úrovni. Energie se zvyšuje, když budete jíst, nebo máte: kávu, oblečení, články, domy, víno, mléko nebo sýr.
Jídlo:
Zisk 1 energie konzumací jídla nízké kvality ,Zisk 3 energie konzumací jídla normální kvality, Zisk 5 energie konzumací jídla vysoké kvalit
Jídlo je spotřebováno čtyřikrát denně, v: 3,15, 9,15, 15,15 a 21,15 času serveru. Jídlo je možné zakoupit buď z místního trhu (v místní měně), nebo na světovém trhu (zlatem). Poté, co jste si koupili jídlo, můžete vidět, kolik produktů máte na skladě v menu Profil / Zásoby.

Oděvy:
Zisk 1 energie za oblečení nízké kvality, Zisk 3 energie za oblečení normální kvality, Zisk 5 energie za oblečení vysoké kvality
Všimněte si, že oblečení zůstává 10 dnů. Šaty je možné zakoupit buď z místního trhu (v místní měně), nebo na světovém trhu (zlatem). Poté, co jste si koupili oblečení, můžete vidět, kolik produktů máte na skladě v menu Profil / Zásoby.
Káva:
Zisk 1 energie konzumací kávy nízké kvality, Zisk 3 energie konzumací kávy normální kvality, Zisk 5 energie konzumací kávy vysoké kvality
Káva může být konzumována kdykoli si budete přát. Kávu je možné zakoupit buď z místního trhu (v místní měně), nebo na světovém trhu (zlatem). Poté, co jste si koupili kávu, můžete vidět, kolik produktů máte na skladě v menu Profil / Zásoby.
Mléko:
Zisk 1 energie konzumací mléka nízké kvality, Zisk 3 energie konzumací mléka normální kvality, Zisk 5 energie konzumací mléka vysoké kvality
Mléko může být konzumováno jednou denně a nabízí energetické body, když si ji koupíte. Mléko je možné zakoupit buď z místního trhu (s místní měně), nebo na světovém trhu (zlatem).
Domy:
7 Enerie- dům, 20  Energie- Villa, 35 Energie -Palace
Domy vydrží 30 dnů. Domy je možné zakoupit buď z místního trhu (s místní měně), nebo na světovém trhu (zlatem). Poté, co jste si koupili domy, můžete vidět, kolik produktů máte na skladě v menu Profil / Zásoby.
Články: Získáte 0,3 bodů energie za každý článek který si koupíte. Články lze zakoupit na domovské stránce.
Jak se energie sníží?
Energie se sníží o 5% za hodinu, o 10%, když bojujete a 50% při práci.
Vysoká hladina energie vám umožní vydělat více a získat vyšší bonusy od vlády.

Proč je důležité mít
znalosti v Market Glory?
Znalost je důležitým faktorem při výpočtu produktivity. Získáváte je při nákupu knih, v závislosti na jejich kvalitě.
Nízká kvalita Book = 1 Znalosti, Normální kvalita Book = 3 Znalosti, Vysoká kvalita Book = 5 znalostí.
Znalost se  snižuje každý den o: 0,2 bodů, pokud vaše znalosti jsou mezi 1 a 100, 0,4 bodů, pokud vaše znalosti je mezi 100 a 500, 0,6 bodů, pokud vaše znalosti jsou mezi 500 a 1000.

Proč je důležité mít pracovní
zkušenosti na trhu Glory?
Praxe je důležitým faktorem při výpočtu produktivity. Úroveň praxe se zvyšuje pokaždé, když budete pracovat o 0,7 bodu. Pokud pracujete každý den, bude vyrůstat.
V případě neaktivity zkušenostní body klesnou každý den o 0,2%.

[size=150]Tohle jsou pouze základní a obecné informace. Pokud se někdo z Vás rozhodne hrát, klidně mi může napsat zprávu a já mu se vším poradím.[/size]Našel jsem na ytb videa v Češtině.

https://www.youtube.com/watch?v=6dug3yd2uPU
https://www.youtube.com/watch?v=6EUTJBHp5ug
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Marketglory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Výdelek na internetu :: Výdělek na internetu :: Hry-
Přejdi na: