Výdelek na internetu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum o výdělku na internetu k stránkám bestklikacky.webnode.cz
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Holdujete klikačkám?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
snopyy




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 06. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptyThu Jun 16 2011, 16:27

Holdujete klikačkám? Banner1


Naposledy upravil snopyy dne Sat Nov 05 2011, 19:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bexiczek




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 19:46

Sis spletl sekci nemyslíš? A ohledně toho MLM to si strč do prdele
Návrat nahoru Goto down
snopyy




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 06. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:09

Omlouvám se tedy, už je to lepší?

Na klikačce jsem žádala o výplatu a teď čekám. Uvidím zda něco přijde, kdyžtak zařadím do někam scamu.
Návrat nahoru Goto down
bexiczek




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:15

:-)
Návrat nahoru Goto down
snopyy




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 06. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:19

:-), Ještě jestli se mohu zeptat jak dlouho již klikáte a jaké máte zkušenosti? Já klikám asi přes půl roku a zatím jsem vydělala asi 4 kč, mám zažádáno na několikati klikačkách, ale asi nic nedostanu :-) jak to tak pozoruju.
Návrat nahoru Goto down
bexiczek




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:22

Řeknu ti to tak, já už klikám jenom na jedné české klikačce protože ta je fakt super, klikal jsem rok a protočil jsem tak 1000 Kč zhruba ale všecko je fuč klikačkám se vyhýbám jenom když je to fakt tutovka nejlépe s někým z Česka :-)
Pokud byste měl zájem pošlu vám pár ověřených klikaček popřípadě vám dám loginy ke klikačkám kde mám i 2 dolary (a klikačky platí)
Návrat nahoru Goto down
snopyy




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 06. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:29

Dík, tak já uvidím a asi se na to spíš vykašlu :-)
Návrat nahoru Goto down
bexiczek




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:30

Popřípadě bych pro tebe měl typ jak si vydělat vcelku slušné peníze, ale to už bych tu nechtěl řešit kdyžtak mi napiš ICQ/SKYPE napsal bych ti víc info.
Návrat nahoru Goto down
snopyy




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 06. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:36

Taky je můj skype, budu ráda za nějaký info, každá kačka se mi hodí. Jsem na mateřský :-( a to neni nic moc ohledně těch korunek :-).
snoopyy_
Návrat nahoru Goto down
bexiczek




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 11

Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? EmptySat Nov 05 2011, 20:39

Nevím jak vám, ale mě nefunguje přidávání přátel na skype, pokud je to problém pouze u mne, tak prosim o pridani na skype: karlos.eleo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Holdujete klikačkám? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holdujete klikačkám?   Holdujete klikačkám? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Holdujete klikačkám?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Výdelek na internetu :: Výdělek na internetu :: Klikačky-
Přejdi na: